?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


Священик  праворуч  стоїть, останній -  отець Йосип Ковтуненко священик парафії  УАПЦ  у селах Велики та Малі Дмитровичі Обухівського району Київської області.
Рукоположений в УАПЦ, був ув"язнений, будував Біломор-Канал,
служив в Обухівському районі в часи німецької окупації.
Після війни насильно пересвячений в РПЦ.
Убитий Дмитрівськими комуно активістами у 1968 році, похований на кладовищі
у селі Малі Дмитровичі. Церкву після убивства священика отця Йосипа зруйнували :
"Нема ПОПА то не треба й Церкви ! "- так казали начальники котрі приїхали з Обухова коли руйнували Дмитрівську церкву св. Миколая у 1968 році.
Церква не відтворена й досі.

Comments

( 5 коментарів — Прокоментувати )
stkachuk
27 січень 2009 05:18 (UTC)
А посередині з панагією і хрестом - Костянтин Малюшкевич, архієпископ Київський (1927-1934). Другий заступник митрополита Київського і всієї України у 1927-30 роках. Заарештований в 1937 році, і як мученик та ісповідник нашої Святої Української Автокефальної Православної Церкви загинув на засланні.
Natalia Dyshlova
19 грудень 2014 21:34 (UTC)
Костянтин Малюшкевия
Костянтин Малюшкевич був рідним дядьком нашої прабабусі Ліскової Марини Сергіївни(дівоче прізвище Малюшкевия).Дуже вдячні за фото.Наразі шукаємо будь-яку інофрмацію про його долю після 1937 року.
stkachuk3
22 грудень 2014 05:04 (UTC)
Сестро Наталія може треба оприлюднити вже зібрані результати пошуків зроблені Вами про Владику Констянтина ?
Адже про Святу Страдницю УАПЦ та ЇЇ Новомучеників ніхто сьогодні не згадує і не пише !
Natalia Dyshlova
04 січень 2015 11:32 (UTC)
Костянтин Малюшкевич
В попередньому коментарії я допустила помилку.Костянтин Малюшкевич був рідним братом нашої прабабусі Ліскової(дівоче прізвище Малюшкевич)Марини Сергіївни.То була родина священика.Сестра К.Малюшкевича Олімпіада була дружиною священика Юрія з м.Ізяслав.Донька брата Аркадія була монахинею.Наразі ми збираємо матеріали.Стаття про К.Малюшкевича була надрукована у нашій районній газеті Шепетівський вісник.Писала і збирала матеріал моя донька,яка за освітою є журналістом.На жаль,на малій батьківщині архіепіскопа в с.Жиленці Шепетівського району Хмельницької області вже не лишилося нікого,хто міг би щось розповісти.Усе,що нам відомо,то з слів нашої бабусі Олександри Макарівни,померла у віці 99 років у 2014 році ,племінниці К.Малюшкевича,яка бачила його в останній раз у 1936 році ,коли була у нього на гостині в Києві.Також нам не відома доля його дружини Катерини.Дітей у владики не було.Коли я зберу та впорядкую матеріал,то я напишу вам.
stkachuk3
05 січень 2015 05:25 (UTC)
Чекаю Сестро !
( 5 коментарів — Прокоментувати )