?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Перші архієрейських хіротоній ієрархії відродженої УАПЦ були здійснені  24.03.1990 р. цього  дня  – Владика Василь (Бондарчук) був висвячений на єпископа своїм молодшим братом першоієрархом відродженої УАПЦ  Владикою  Iоаном (Боднарчуком),  епископом Дніпропетровским Варламом - Український екзархат РПЦ та  Вiкентiєм (Чекаліним) єпископом Яснополянським.

 Нині  на сайті «Святая Успенская Киево-Печерская Лавра»-звісно УПЦ МП  розміщено «Видео-документы раскольнических лжехиротоний» - http://www.lavra.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=441&Itemid=105

 Це сильній матеріал-компромат, яким  «ДРУЗІ  УКРАЇНИ і УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ» прагнули підкосити і остаточно дискредитувати  ідею Автокефалії Української Православної Церкви і показати Владик - Володимира Романюка , Антонія Масендича, та Філарета Денисенка не лише слабодухими, які мали сумніви,  щодо своїх єпископських свячень, а й те, що вони  по суті виявилися зрадниками ідеї Української Автокефальної Церкви бо під час здійснення пересвячень, які зафіксовано  у відео записі поминають Патріарха Московського Олексія 2.

Більшість учасників цієї пересвяти вже дали відповідь перед Богом , тому я як християнин немаю права будь кого  судити тому утримаюсь від коментарів, а скажу те, що хочу ... !

 Імовірно пересвяти відбувалися після утворення УПЦ КП ( 25-26- червня 1992 року) , як пояснити поминання Патріарха Московського Олексія 2  нашими Владиками  яким  ми священики УАПЦ  та УПЦ  щиро повірили  і включились у розбудову УПЦ КП, як Церкви яка стане у майбутньому ( так думали ми тоді)  наріжним каменем Єдиної Української Помісної Автокефальної Православної Церкви.

 Незнаю, які АРГУМЕНТИ ? ? ?  були наведені Владикам про необхідність звершення повторно єпископських хіротоній, які були АРГУМЕНТИ ? ? ? щодо поминання ієрархами УПЦ КП  Патріарха Московського Олексія 2, але я як священик який прийняв сан в Святій Церкві Мучениці - УАПЦ не маю сумнівів щодо чинності перших архієрейських хіротоній ієрархії відродженої УАПЦ !

 
Я як колишній штатний працівник Патріаршої канцелярії УАПЦ маючи доступ до архівних матеріалів УАПЦ оприлюднюю ці документи, які підтверджують те, що Вікентій Чекалін мав єпископський сан інакше б він ніколи не був би прийнятий до УГКЦ  найавторитетнішим Владикою УГКЦ - Митрополитом Володимиром Стернюком.


 

                                         
Викентий Чекалин (Виктор Владимирович). Епископ Яснополянский, глава Российской Православной католической церкви; 1983—1984 — келарь Свято-Даниловского монастыря (1983—1984); в 1986 г. рукоположен в епископы Катакомбной церкви; в 1991 г. униатским митрополитом В. Стернюком был признан главой общин русских униатов; в 1991 г. подал в Верховный Совет РСФСР заявление о регистрации Российской Православной католической церкви; католическая церковь в России (кардинал Мирослав Любочивский) не признает Викентия.

http://www.biografija.ru/show_bio.aspx?ID=17776

 Свідчення покійного Владики Антонія Масендича щодо перших єпископських хіротоній -

 http://www.risu.org.ua/ukr/resourses/library/lis/1991/10_2/
-© РІСУ - Релігійно-інформаційна служба України, 2001-2008

  

 

Владика Антоній Масентич: -Ми доскіпливо вивчали це питання, оскільки, повторюся, канонічність єпископату — один з наріжних каменів, на яких будується Церква. Свого часу митрополит Йоан та покійний митрополит Калінінський Олексій провели хіротонію єпископа Вікентія для катакомбної Церкви, яка мала симпатії до зарубіжної Церкви, але структурно до неї не входила. Згодом зарубіжна Церква викликала до Америки єпископа Вікентія як свого архієрея. Тепер вона відмовилася від нього. В чому ми бачимо причину цього? Зарубіжна Церква, як відомо, вороже поставилася не лише до відродження УАПЦ, а й до надання певної самостійності православним на Україні та в Білорусії, що було декларовано Архієрейськими Соборами РПЦ у січні й жовтні 1990 p. Тож її заява відносно єпископських повноважень Вікентія (Чекаліна) розцінюється нами як спроба перешкодити процесу відродження нашої Церкви. Тепер відносно третього єпископа, який брав участь у першій хіротонії єпископа УАПЦ. Його ім’я відоме лише учасникам цієї хіротонії. Архієпископ Тернопільський і Бучацький Василій дав присягу до смерті не відкривати цієї таємниці. Усе сказане не заважає нашому переконанню, що єпископат УАПЦ є канонічним.

Comments

( 2 коментарі — Прокоментувати )
anaxio
12 січень 2009 12:49 (UTC)
щодо того чому поминали Алексія: http://anaxio.livejournal.com/3471.html?thread=1423#t1423
stkachuk
13 січень 2009 06:15 (UTC)
Ця тема на сайті УАПЦ -

http://uaoc.net/?p=1890
( 2 коментарі — Прокоментувати )

Profile

Мир Вам !
stkachuk
stkachuk

Latest Month

березень 2012
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Розроблено LiveJournal.com
Designed by heiheneikko