?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Панахиду відправили у Стрітенській капличці та пом'янули у недільній школі.


Вніч з 6 на 7 липня 1997 року у власному помешканні по звірячому було вбито старосту Покровської церкви м. Києва, активіста УАПЦ патріота та журналіста, правозахисника - Володимира Кательницького.
Це було ритуальне вбивство. У пана Володимира 7 липня був день народження саме на свято Різдва Івана Хрестителя, який як відомо також закінчив свій життєвий шлях мученицькою смертю.
Івану Хрестителю – Ірод Великий відтяв мечем голову. Володимира Кательницького катували цілу ніч штиркаючи ножем на очах старенької матері. На тілі Володимира було знайдено 13 ножових отворів у районі серця.

Газета ДЕНЬ №127, середа, 23 липня 1997 .Оксана ПАНЧЕНКО, журналіст.
Убивство Володимира Кательницького

Патріарх УПЦ-КП Філарет висловив занепокоєння з приводу зволікання з розслідуванням жорстокого вбивства одного з родоначальників автокефальної церкви, старости Покровської парафії на Подолі Володимира Кательницького та його матері Лукерії.

Офіційна версія працівників міліції схиляється до пограбування, адже з квартири вбитого зникли $8 тис., які нібито були залишені покійним Патріархом Мстиславом на розбудову автокефалії.

Окрім релігійної В. Кательницький займався ще й журналістською працею, був заступником голови Української християнсько-демократичної партії, очолював Українське Православне Братство Андрія Первозванного. Багатьом Володимир запам`ятався саме своїми гострими випадами проти Московського Патріархату на захист Української Автокефальної Православної Церкви.

До того ж і обставини вбивства В. Кательницького наштовхують його однодумців на версію про спроби залякування активних поборників Української Автокефалії. Адже відомо, що його матір було закатовано прямо на очах у сина, у неї була проламана грудна клітка. Чим могла завадити "простим грабіжникам" 69-річна жінка-інвалід ? Не одначе, як "нападники" намагалися з`ясувати щось у самого Кательницького, не гребуючи при цьому ніякими методами. Судмедексперти підтвердили навіть факт зґвалтування покійного.

Сестра вбитого підтвердила, що протягом року в телефонних розмовах йому неодноразово погрожували фізичною розправою. А минулого листопада було жорстоко побито в одному з підземних переходів Києва.

Прихильники В. Кательницького схильні до версії про те, що він став жертвою міжконфесійних "розбірок" і своєї активної діяльності на користь Української Автокефалії. Принаймні ніхто не пов`язує факт убивства з політичною діяльністю Володимира. Тим паче, що і сталося воно в переддень роковин смерті Патріарха Володимира Романюка.
ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ та ЦАРСТВО БОЖЕ УБИТИМ ВОЛОДИМИРУ ТА ЛУКЕРЇ !

СЛАВА НАЦІЇ ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !

Profile

Мир Вам !
stkachuk
stkachuk

Latest Month

березень 2012
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Розроблено LiveJournal.com
Designed by heiheneikko